Genesis Marketing Case
Детальні правила участі у кейсовому завданні


22 ВЕРЕСНЯ, GENESIS SPACE
Нижче знаходиться більш детальна інформація про формат Genesis Marketing Case. А саме: мета, вимоги до учасників, географія, реєстрація, етапи та правила проведення змагань.


Якщо ти не хочеш витрачати свій час на читання цього тексту - можеш просто повернутись до реєстрації і продовжити її. Але пам'ятай, що з будь-яких питань ти можеш звернутись до організаторів за адресою - infocase@gen.tech.


I. Мета проекту.

Захід проводиться з наступною метою:

1. Сприяти кар'єрному та професійному розвитку учасників.
2. Дозволити всім бажаючим, незалежно від міста і матеріального становища, спробувати свої сили в реальному бізнесі, розв'язати реальні завдання, застосувати на практиці свої знання.
3. Виявити кращих учасників для продовження їх співпраці з компанією-організатором.

II. Учасники.

1. Учасниками можуть бути усі бажаючі, хто досяг 18-річного віку.
2. В змаганнях не можуть брати участь представники компанії Genesis.


ІІІ. Географія Genesis Marketing Case.

Фінал Genesis Marketing Case проводиться у місті Києві. Траспортні витрати та проживання за рахунок самих учасників.

ІV. Реєстрація на Genesis Marketing Case.

1. Реєстрація проводиться на сайті Genesis Marketing Case до зазначеної організаторами дати. Учасник, що проходить реєстрацію, погоджується на обробку персональних даних.
2. При реєстрації необхідно завантажити файл резюме. Формат резюме визначається самими учасниками, допустимі мови - українська, російська та англійська.


V. Етапи Genesis Marketing Case.


1. До 19 серпня 2018 року проходить реєстрація учасників.
2. Перший тур - 20 - 30 серпня - проводиться в заочному форматі - протягом 10 днів учасники вирішують кейс і направляють організатору на перевірку презентації, відповідно до зазначених організатором правилами. Рішення кейсу повинно бути відправлено до зазначених організатором дати і часу.
3. Протягом 18 днів - з 31 по 17 вересня - маркетинг-експерти Genesis Marketing Case перевіряють кейсове завдання.
4. Фінал - 22 вересня. Кращі учасники, за підсумками перевірки кейсового завдання, запрошуються до фінального етапу. Виступ проводиться з використанням мультимедійних засобів. Суддівська колегія має право задавати питання після виступу.За підсумками фіналу суддівська колегія проводить закриту нараду і приймає рішення про нагородження переможців та призерів

VI. Кейсове завдання

Кейсове завдання створюється організаторами Genesis Marketing Case. Розсилка кейсового завдання проводиться 20 серпня 2018 року на особисті адреси учасників.Учасники беруть на себе всю відповідальність за передачу кейса третім особам в будь-якій формі і порушення правил конфіденційності, зазначених в кейсі.

VII. Оцінка і рецензування рішень.

1. Рішення оцінюються організаторами і суддями за розробленими і чітко встановленим критеріями.
2. Результати перевірки рішень (призначені бали) не публікуються і не розголошуються.

VIII. Призи та сертифікати.

1. В рамках чемпіонату розігруються цінні призи. За І місце - MacBook Air, за ІІ місце - iPad Pro, за третє місце - iPad Air (Комплектація пристроїв визначається організаторами).
2. Сертифікати видаються усім фіналістам.
3. Усі фіналісти отримують брендовані подарунки від компанії Genesis.
4. Нагородження буде відбуватись у день фіналу.

ІX. Права Організатора.

1. Використовувати і обробляти персональні дані учасників, надані при реєстрації.
2. Здійснювати відтворення, використання, поширення, доведення до загального відома матеріалів, які будуть зроблені в ході проведення заходу.
3. Використовувати відгуки учасників про заходи без отримання додаткового дозволу від учасників.
4. Право власності на всі матеріали, підготовлені учасниками, в рамках Genesis Marketing Case переходить безоплатно до Організатора.

X. Конфіденційність і захист персональної інформації

1. При реєстрації на сайті учасник дає свою згоду на передачу організатору анкети, що містить його персональні дані.
2. Організатор зобов'язується не розголошувати отриману від учасника інформацію. Не вважається порушенням надання організатором інформації своїм агентам і третім особам для виконання зобов'язань перед учасником.
3. Якщо учасник не бажає, щоб його персональні дані оброблялися, то він повинен звернутися до організатора, надіславши електронний лист на адресу infocase@gen.tech
4. Учасник самостійно несе відповідальність за достовірність інформації, що передається Організатору в якості персональних даних.

Організатор має право дискваліфікувати учасника, який порушив правила проведення Genesis Marketing Case на будь-якому етапі проведення заходу.